davincidzieci@wp.pl

tel. 793 228 062

przedzszkole , żłobek

Rezerwacja online

Terapia pedagogiczna

13 marca 2017

 

Zastanawiasz się, a może obawiasz, czy aby na pewno Twoje dziecko dobrze sobie poradzi z nowym wyzwaniem, jakim jest przekroczenie progu szkoły? 

Być może już zauważasz coś, co Cię niepokoi u Twojego dziecka i chciałbyś się upewnić, czy wszystko jest w porządku?

A może jesteś rodzicem dziecka, które już uczęszcza do szkoły i przed Wami zaczynają piętrzyć się problemy?

Nie jesteś osamotniony. Badania oraz doświadczenia psychologów i pedagogów dowodzą, że lawinowo wzrasta liczba dzieci, które napotykają trudności w uczeniu się lub zachowaniu, wykazują trudności w relacjach z otoczeniem: rodzicami, nauczycielami, rówieśnikami. 

Terapia pedagogiczna jest pierwszym krokiem do tego, aby pomóc Twojemu dziecku i pomóc sobie. Nie potrzebujesz opinii czy orzeczeń psychologa, aby taką terapię rozpocząć, a przecież nie możesz nieść na barkach ciężaru, z którym z różnych powodów nie jesteś w stanie poradzić sobie sam. W takich sytuacjach potrzebujesz zaufanych, doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Twojemu dziecku pokonać trudności. 

Odpowiednio dobrana i poprowadzona terapia pedagogiczna może tylko pomóc Twojemu dziecku wspierając rozwój funkcji, które powodują trudności, w oparciu i korzystając z tych funkcji, które są u Twojego dziecka rozwinięte prawidłowo lub nawet ponadprzeciętnie i są powodem do dumy i sukcesu zarówno dla Ciebie i Twojego dziecka.

Każde dziecko jest w stanie pokonać trudności na takim poziomie, na jakim pozwala mu jego rzeczywistość, jednak pod warunkiem, że wszyscy w jego otoczeniu w to wierzą i pozwalają mu te trudności pokonywać.

 

 

 

Centrum Rozwoju "Da Vinci"

 

ul. Fasolowa 13/ lok. U2 (domofon 200)

Warszawa Włochy

tel. 793-228-062

email: davincidzieci@wp.pl

Skontaktuj się już dziś - ilość miejsc ograniczona

 

Skontaktuj się z nami

 

 

 

Centrum Rozwoju "Da Vinci"

 

ul. Fasolowa 13/ lok. U2 (domofon 200)

Warszawa Włochy

tel. 793-228-062

email: davincidzieci@wp.pl