davincidzieci@wp.pl

tel. 793 228 062

przedzszkole , żłobek

Rezerwacja online

 

 

Certyfikowana Opiekunka w żłobku, studentka wychowania fizycznego w Warszawie. Pasjonatka sportu i zdrowego żywienia. Instruktorka fitness, zajęć "zdrowy kręgosłup", zajęć sportowych dla dzieci, gier i zabaw z elementami Metody Dobrego Startu oraz integracji sensorycznej. W wolnym czasie uczęszcza na siłownię, fitness oraz rekreacyjnie gra w gry zespołowe. Wolontariuszka imprez sportowych.

Na co dzień pracuje z Najmłodszymi w Centrum Rozwoju DaVinci. Przekazuje dzieciom swoją wzorową organizację, sportową pasję, pokazując, że sport to przede wszystkim dobra zabawa i współpraca w grupie z poszanowaniem zasad fair - play. Dzięki zajęciom prowadzonym przez Dominikę, dzieci nie tylko zdobywają coraz lepszą sprawność fizyczną i koordynację ruchową, ale uczą się również zdrowej organizacji, szacunku wobec siebie, swojego przeciwnika oraz członków swojego zespołu, a przede wszystkim stają się coraz bardziej samodzielne, odpowiedzialne, budują poczucie własnej wartości i zyskują coraz większą wiarę we własne możliwości, co jest podstawowym czynnikiem prawidłowego rozwoju każdego dziecka. 

Ciocia Dominika

Certyfikowana Opiekunka w żłobku, studentka pedagogiki w Warszawie. Specjalistka w zakresie umuzykalnienia, rytmiki i tańca. Jej drugą naturą jest śpiew, taniec i muzyka. Gra w orkiestrze dętej. Posiada ogrom pozytywnej energii, dzięki czemu z łatwością nawiązuje kontakt z małymi odkrywcami świata.

Na co dzień pracuje w Centrum Rozwoju DaVinci. Pokazuje Maluszkom fascynujący świat muzyki, plastyki, teatru. Rozwija wszelkie umiejętności artystyczne dzieci - nie tylko muzyczne, ale również plastyczne i teatralne. Rozbudza drzemiącą w dzieciach energię tworzenia. Przekazuje Maluszkom pasję do muzyki - rozwija umiejętność jej słuchania i tworzenia oraz ukazuje radość z tego płynącą. Dzięki zajęciom plastycznym, muzycznym, tanecznym i rytmicznym z Ciocią Klaudią dzieci lepiej się rozwijają. Dodatkowo Ciocia dba o nasze zdrowie, ponieważ muzyka instrumentalna pobudza pracę układu odpornościowego.

Ciocia Klaudia

Centrum Rozwoju "Da Vinci"

 

ul. Fasolowa 13/ lok. U2 (domofon 200)

Warszawa Włochy

tel. 793-228-062

email: davincidzieci@wp.pl

Skontaktuj się już dziś - ilość miejsc ograniczona

 

Skontaktuj się z nami

 

 

 

Centrum Rozwoju "Da Vinci"

 

ul. Fasolowa 13/ lok. U2 (domofon 200)

Warszawa Włochy

tel. 793-228-062

email: davincidzieci@wp.pl